De afgelopen weken hebben de kinderen bij Ons Marieke aan thema Kunst gewerkt. Zo hebben de kinderen een mooi kunstwerk gemaakt met knikkers.
De knikkers werden door de kinderen in rode, blauwe en gele verf gedoopt en vervolgens over een papier door een bak gerold.
Zo hebben sommige kinderen met verf een kunstwerk gemaakt, maar er zijn ook kunstwerken met ijsstokjes, veertjes, bekertjes, rietjes, tempex en andere materialen gemaakt. Daarmee hebben de kinderen en de leidsters een mooi museum gemaakt op de groep.
Niet alleen bij Ons Marieke hebben we aandacht aan het thema kunst besteed. De kinderen hebben ook samen met hun ouders thuis een mooi kunstwerk gemaakt met schilderijen. De kinderen hebben die ook meegebracht en de kunstwerken zijn toen ze opgehangen op het kunstbord. De ouders en kinderen vonden het leerzaam om thuis samen te knutselen voor de peutergroep.
Uiteindelijk hebben we allemaal samen een museum gemaakt op de peutergroep!