Bij KDV Ratjetoe hadden de kinderen een probleem. Onze pop had lekker buiten gespeeld en was nu helemaal vies geworden! Hij moest in bad.
Snel pakte de kinderen alle spullen die we nodig hadden: een badje, een handdoek, een washand, shampoo, badschuim en natuurlijk schone kleding. Samen met de juffen vulde we het badje met water. De leidsters moesten wel even kijken met een thermometer of het water niet te warm was hoor! Gelukkig, het water was goed van temperatuur. Met z’n allen deden we de pop in bad. De kinderen wasten hem goed met een washand met zeep en wasten ook zijn haren met shampoo. Toen de pop helemaal schoon was mochten ze hem zelf afdrogen.
Daarna hebben de kinderen de lichaamsdelen benoemd, zo maakte we zijn benen droog, zijn rug, zijn hoofd en zelfs zijn tenen. Dat waren 10 tenen. We hebben zelf ook 10 tenen, telden we samen.
Pop had het wel wat koud dus hebben we hem ook nog snel aangekleed. Nu was pop weer helemaal schoon en klaar om weer te gaan spelen!