Tijdens het thema Wonen wordt er veel gebouwd door de kinderen! Hierbij worden  verschillende constructiematerialen gebruikt.
Zo hebben de kinderen huizen gebouwd met grote plastic blokken. Maar je kunt ook huizen bouwen met magneten.

 

Met een aantal kinderen zijn we naar het bos gegaan. Daar hebben we met grote takken een hut gebouwd.
Zo kwamen wij erachter hoe het aanvoelt om met verschillende materialen aan de slag te gaan en ontdekten we wat we er allemaal mee kunnen maken!
We keken goed om ons heen in het bos. In het bos wonen namelijk ook allemaal verschillende dieren,. Maar waar wonen die dan?
De mol woont in een holletje, de eekhoorn heel hoog in de boom en de vogels maken een nestje bovenin de boom.

De kinderen mochten zelf ook vertellen waar ze wonen en wie er allemaal bij hen in huis wonen.
Tijdens de knutselactiviteit hebben de kinderen allemaal een eigen huis bestempeld met verf en een spons.

Zo hebben zij spelenderwijs weer heel veel geleerd.